Wesprzyj nas...

Pomóż nam pomagać innym.

Przekaż darowiznę 1% dla Progresji

Fundacja Progresja zaprasza osoby niepełnosprawne z miasta Słupska do udziału w projekcie "KOMPUTER BEZ BARIER 2017". W ramach projektu osoby niepełnosprawne będą mogły skorzystać ze szkoleń z zakresu podstawowej obsługi komputera.

Projekt ma na celu nabycie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności oraz wiedzy potrzebnej do korzystania z nowoczesnych technologii informatycznych (systemy komputerowe, specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie oraz internet) niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania osób z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy i w społeczeństwie.

Projekt „KOMPUTER BEZ BARIER 2017” skierowany jest do osób niepełnosprawnych z dowolnym rodzajem niepełnosprawności w wieku od 18 do 64 lat. Projekt przewiduje szkolenia z podstawowej obsługi komputera przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Spotkania będą odbywać się indywidualnie oraz grupowo.

Rekrutacja trwa od 1 do 31 sierpnia 2017 roku. Szkolenia rozpoczną się we wrześniu br.

Formularze oraz szczegółowe informacje dostępne są w Punkcie Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Słupsku, ul. Sienkiewicza 18 tel. 59 726 01 78 lub ul. Filmowa 2 tel. 59 722 20 88 oraz na naszej stronie.

Do tej pory projekt pn. "Komputer bez barier" realizowany był w latach 2013, 2014, 2016. W szkoleniach do tej pory brały udział osoby z powiatu słupskiego. Tegoroczna edycja skierowana jest do osób niepełnosprawnych zamieszkałych w mieście Słupsku.

 

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive