Wesprzyj nas...

Pomóż nam pomagać innym.

Przekaż darowiznę 1% dla Progresji

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Słupsku zaprasza na obchody Dnia Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie rozpocznie się dnia 16.05.2018.r o godzinie 11:00 w Parku Kultury Sportu i Rekreacji w Słupsku.

Tegoroczny program obchodów obejmuje:

happening „Nasze marzenia do nieba”,
konkursy plastyczne, sportowe i zręcznościowe,
przegląd twórczości osób z niepełnosprawnościami ,
kiermasz prac uczestniczek i uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz słupskich szkół i przedszkoli uczestniczących w imprezie,
stoiska słupskich organizacji pozarządowych,
przejażdżki konne z Fundacją „Nadzieja”,
grupowe zajęcia taneczne,
moc niespodzianek i atrakcji.
Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Słupska, a jest współfinansowane jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Prezydenta Miasta Słupska.

Zachęcamy do obejrzenia wideo zaproszenia na Dzień Godności przygotowanego przez uczestniczki i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupsku. Warto zwrócić uwagę, że klip posiada napisy dla osób z niepełnosprawnościami, które przydatne są także wszystkim, którzy nie mogą skorzystać z głośników lub słuchawek. Zapewniając dostępność dla osób z niepełnosprawnościami pomagamy nam wszystkim. Zwłaszcza świętując Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych pomyślmy o tym, jak w naszym codziennym życiu możemy wspomóc osoby z niepełnosprawnościami.

źródło: www.slupsk.pl

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive