• 1

Komputer bez barier 2017

Fundacja Progresja zaprasza osoby niepełnosprawne z miasta Słupska do udziału w projekcie "KOMPUTER BEZ BARIER 2017". W ramach projektu osoby niepełnosprawne będą mogły skorzystać ze szkoleń z zakresu podstawowej obsługi komputera.

Projekt ma na celu nabycie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności oraz wiedzy potrzebnej do korzystania z nowoczesnych technologii informatycznych (systemy komputerowe, specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie oraz internet) niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania osób z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy i w społeczeństwie.

Projekt „KOMPUTER BEZ BARIER 2017” skierowany jest do osób niepełnosprawnych z dowolnym rodzajem niepełnosprawności w wieku od 18 do 64 lat. Projekt przewiduje szkolenia z podstawowej obsługi komputera przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Spotkania będą odbywać się indywidualnie oraz grupowo.

Rekrutacja trwa od 1 do 31 sierpnia 2017 roku. Szkolenia rozpoczną się we wrześniu br.
Formularze oraz szczegółowe informacje dostępne są w Punkcie Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Słupsku:

  •  ul. Sienkiewicza 18,  tel. 59 726 01 78
  •  lub ul. Filmowa 2,  tel. 59 722 20 88.

Do tej pory projekt pn. "Komputer bez barier" realizowany był w latach 2013, 2014, 2016. W szkoleniach do tej pory brały udział osoby z powiatu słupskiego. Tegoroczna edycja skierowana jest do osób niepełnosprawnych zamieszkałych w mieście Słupsku.

 

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie

Wpłać online

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Słupska pochodzących z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
"Komputer bez barier 2017" realizuje Fundacja Progresja.
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive