
W maju 2014 r. Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych organizuje szkolenia adresowane do przedstawicieli administracji publicznej szczebla rządowego, centralnego i wojewódzkiego.
Przedmiotem szkoleń jest omówienie tematyki związanej z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych w administracji publicznej w świetle obowiązujących przepisów prawa.
Szkolenia prowadzą pracownicy Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych oraz Departamentu Służby Cywilnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Źródło informacji oraz materiały szkoleniowe na stronie www.niepelnosprawni.gov.pl
Zarządzanie niepełnosprawnością w miejscu pracy
