
Dnia 5 listopada 2015 r. o godzinie 10:00 w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" odbędzie się, organizowana przez Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, konferencja „Turystyka, rekreacja, kultura – czy na pewno dla wszystkich?” poświęcona kwestii uczestnictwa osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności w życiu kulturalnym, rekreacji i turystyce
.Udział w konferencji jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszeń należy dokonywać na załączonym formularzu doc (13 kb).
Na konferencji zapewniony będzie tłumacz języka migowego.
Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji należy przesłać na adres: paulina.sakowska@mpips.gov.pl lub za pośrednictwem faksu na numer: 22 529 06 02 do dnia 28 października 2015 r.
źródło: www.niepelnosprawni.gov.pl
Konferencja „Turystyka, rekreacja, kultura – czy na pewno dla wszystkich?”
