• Rada Fundacji
  • 1
Krzysztof Kowal
przewodniczący rady
 
Jestem jednym z założycieli organizacji i przewodniczącym rady fundacji. Staram się zapewnić zaplecze techniczne, sprzętowe oraz lokalowe potrzebne do jej działania.
Na co dzień prowadzę sklep oraz serwis komputerowy. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku inżynierskie zastosowania komputerów na Politechnice Koszalińskiej i od kilkunastu lat udzielam się w branży komputerowej. Od 2002 zajmuję się sprzedażą i serwisem komputerów.
Od wielu lat współpracuję z Polskim Związkiem Niewidomych i brałem udział w realizacji programów PFRON "Pegaz" i "Komputer dla Homera".
Bartłomiej Czyż
członek rady

Jestem jednym z założycieli fundacji  i członkiem rady. Odpowiadam za tworzenie oprogramowania przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych oraz pozostałe informatyczne sprawy związane z fundacją.
Jestem studentem III roku Informatyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Moja przygoda z sektorem pozarządowym zaczęła się od wykonania nowego serwisu www.obywatelski.slupsk.pl dla Centrum Inicjatyw Obywatelskich.
Na co dzień zajmuję się tworzeniem oprogramowania, graficznych interfejsów użytkownika i projektowaniem baz danych w sektorze medycznym.