Fundacja Progresja zaprasza osoby z niepełnosprawnością z miasta Słupska do udziału w projekcie "KOMPUTER BEZ BARIER 2018". W ramach projektu osoby niepełnosprawne będą mogły skorzystać ze szkoleń z zakresu podstawowej obsługi komputera.

Projekt ma na celu nabycie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności oraz wiedzy potrzebnej do korzystania z nowoczesnych technologii informatycznych (systemy komputerowe, specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie oraz internet) niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania osób z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy i w społeczeństwie.

Projekt „KOMPUTER BEZ BARIER 2018” skierowany jest do osób niepełnosprawnych z dowolnym rodzajem niepełnosprawności w wieku od 18 do 64 lat. Projekt przewiduje szkolenia z podstawowej obsługi komputera przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Spotkania będą odbywać się indywidualnie oraz grupowo.

Rekrutacja trwa do 16 września 2018 roku. Szkolenia rozpoczną się już we wrześniu br.

Formularze oraz szczegółowe informacje dostępne są w Punkcie Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Słupsku,
ul. Sienkiewicza 18 tel. 59 726 01 78 lub ul. Filmowa 2 tel. 59 722 20 88 oraz na naszej stronie internetowej.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Słupska pochodzących z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Projekt realizowany jest przez Fundację Progresja.

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie

Wpłać online

Przekaż 1,5% dla Progresjibezpłatnie wypełnimy Twój PIT

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Słupska pochodzących z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
"Komputer bez barier 2018" realizuje Fundacja Progresja.