Zapraszamy do udziału w szkoleniu Komputer – równe szanse osoby niepełnosprawne z powiatu Słupskiego. Każdy uczestnik szkolenia przejdzie przez 48 godzinny kurs dostosowany do jego indywidualnych potrzeb oraz poziomu wiedzy i umiejętności. 
 
Zajęcia będą miały formułę zarówno indywidualnych spotkań jak i zajęć grupowych, a prócz tego część zadań uczestnicy otrzymają do samodzielnego wykonania w domu. 
 
W szkoleniu udział mogą wziąć osoby w wieku od 18 do 64 lat. Pierwszeństwo mają te ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.
 
Wcześniej „Komputer – równe szanse” realizowany był  w roku 2012. Środki na projekt Fundacja zdobyła z Powiatu Słupskiego. W ramach projektu przeszkolono 5 osób niepełnosprawnych. Wszyscy uczestnicy szkolenia przeszli 16 godzin kursu komputerowego dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb oraz poziomu wiedzy i umiejętności. Dzięki temu osoby niepełnosprawne rozwinęły swoje umiejętności oraz wiedzę potrzebną do korzystania z nowoczesnych technologii informatycznych i niezbędną do funkcjonowania w życiu społecznym.  
 
ul. Sienkiewicza 18
76-200 Słupsk
tel. (59) 726 01 78
 
ul. Filmowa 2, II piętro
76-200 Słupsk
tel.: (59) 722 20 88

Wpłać online

Przekaż 1,5% dla Progresjibezpłatnie wypełnimy Twój PIT

Projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Komputer - równe szanse realizowany jest przez Fundację Progresja