Chcesz współtworzyć Programy Współpracy Organizacji Pozarządowych z Miastem i mieć realny wpływ na ich zapisy i zakres? Wiesz jak poprawić jakość współpracy samorządu i organizacji? A może masz pomysł, który powinien być zrealizowany w Słupsku przez organizacje pozarządowe?

Jeśli tak, to koniecznie przyjdź na warsztaty mające na celu określenie najważniejszych działań, które znajda się w rocznym i wieloletnim Programie Współpracy. Po raz pierwszy ten najważniejszych dla organizacji dokument nie tylko konsultuje ale tworzy samo środowisko pozarządowe.
Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Fundacja Progresja, Integracyjny Klub Sportowy ZRYW oraz Dom na Rozstaju Kultur i Religii zapraszają do udziału w projekcie „Pozarządówka rządzi!” w ramach którego zostaną opracowane m.in. programy współpracy, karta oceny merytorycznej oraz regulamin dotacji. Projekt polega w pierwszym etapie na wypracowaniu przez środowisko pozarządowe wymienionych dokumentów, a następnie ich szerokich konsultacjach zarówno z organizacjami jak i samorządem.
 
Warsztaty dla określonych branż organizacji odbędą się w następujących terminach:
 
Data, miejsce, godzina Organizacje działające w danym obszarze
15.07.2015, ul. Filmowa 2 
(siedziba Fundacji Progresja), g. 10:00
 
20.07.2015, ul. Sienkiewicza 19 
(siedziba CIO), g. 11.00
 
20.07.2015, ul. Sienkiewicza 19 
(siedziba CIO), g. 14.00
 
20.07. 2015, ul. Niedziałkowskiego 5 
(Teatr Rondo), g.17.00
 
27.07.2015, Sienkiewicza 8 
(siedziba ZRYWu), g. 15.00   
Organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych
 
Pomoc społeczna

 
Działania obywatelskie, turystyka, seniorzy, edukacja, inne
 
Kultura

 
Sport
 


Więcej informacji na temat projektu udzieli:
Marta Makuch (tel. 59 840 29 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w Centrum Inicjatyw Obywatelskich przy ul. Sienkiewicza 19, II p., Słupsku.

Projekt „Pozarządówka rządzi!” jest współfinansowany przez Urząd Miejski w Słupsku. Realizuje go partnerstwo organizacji pozarządowych tj.: Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Fundacja Progresja, Integracyjny Klub Sportowy ZRYW oraz Dom na Rozstaju Kultur i Religii.

Wpłać online

Przekaż 1,5% dla Progresjibezpłatnie wypełnimy Twój PIT