Warto Wiedzieć Więcej

2014
Powiat Słupski

 

PION O projekcie

W dniach 28-29-30 listopada 2014 roku odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Słupski Bank Żywności, a na terenie Miasta Ustka zbiórkę organizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustce.

Zespół Interdyscyplinarny w Gminie Potęgowo informuje, iż istnieje możliwość skorzystania z indywidualnego poradnictwa psychologicznego w sytuacjach przemocy    w rodzinie oraz występowania problemów opiekuńczo – wychowawczych.

8 grudnia mammobus odwiedzi Damnicę. Stanie przed Centrum Edukacji i Kultury. Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka Piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

LUXMED DIAGNOSTYKA Sp. z o.o. w Warszawie zachęca do bezpłatnego badania piersi w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór wśród Polek.

Przekaż 1% dla Progresjibezpłatnie wypełnimy Twój PIT

Informator 2014

Spotkania informacyjne

Projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
„WWW - Warto Wiedzieć Więcej 2014” prowadzony jest przez Fundację Progresja przy wsparciu Centrum Inicjatyw Obywatelskich Słupsk.